Anasayfa > Üretim ve Kalite
Üretim ve Kalite
ISO 9001, ISO 22000 Helal ve GMP standartlarına göre onaylı üretim tesisimizde son derece gelişmiş ve güvenli üretim standartlarında müşterilerimizin arzuları ve ülke/bölge bazlı koku, tat ve zevkler doğrultusunda sıvı ve toz aromalarla, kozmetik ve endüstriyel esanslar üretmek temel ilkemizdir.
Üretim ve Kalite

Kullanılan hammaddelerin ithalatında kalite kontrol ilkelerimiz çerçevesinde, gereken hassas analizleri yapılmakta ve tüm ürünlerin sertifikalarının tam ve eksiksiz olmasına ve ayrıca hammaddelerin sertifika değerleri ile uyuşmalarına hassasiyetle önem verilmektedir.

Üretilen aromaların ve esansların fiziksel, kimyasal ve olfaktif analizlerinin tamamı yapılıp kontrol edilmekte ve elektronik ortamda yıllarca takip edilebilecek bir şekilde kayda geçirilmektedir. Üretilen aromaların ve esansların kontrolü bu konuda eğitimli ve tecrübeli mühendislerimiz ve ileri teknolojinin en son yeniliklerini bünyelerinde bulunduran modern ve teknolojik kalite kontrol cihazlarımız ile sağlanmakta ve müşterilerimize kaliteden taviz verilmeyeceği güvencesi sağlanmaktadır.

Müşterilerimiz tarafından talep edilmesi halinde bitmiş ürünlerin son ürün denemeleri aplikasyon laboratuvarlarımızda gerek kendi gerekse müşterilerimizden gelen bazlarla denenmekte ve uygun olmaları halinde müşterilerimize sunulmaktadır.

Dünya pazarlarında sunulan yenilikler sürekli takip edilmekte ve üyesi olduğumuz dünyanın en kapsamlı kozmetik ve gıda sektörel veri tabanlarından aktarılan bilgi ve tecrübeler Pazar araştırma ekibimiz tarafından harmanlanarak müşterilerimize yeni ürün fikirleri olarak sunulmaktadır. Aromaları ve kreasyon esansları gerektiğinde bize özel patent buluşlardan yararlanarak Avrupa normlarına uygun bir çalışmayla Türkiye ve çevre ülke pazarlarına gururla sunmaktayız.

Verimlilik, yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarımızla gerek yerli ve gerekse de uluslararası kuruluşlara 60 senenin üstünde bir zamandır hizmet vermekteyiz.

Aroma
Esans
Pigment
Copyright © 2017 | Elso Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.