Anasayfa > Ürünler > Esans
ESANS
Ürün kataloğu için tıklayınız.
Esans, içinde bulunduğu ürünleri kullandığımızda bizde hoş duygular uyandıran, mutlu hissetmemizi sağlayan mamullerin başında gelir.

Esans birçok kimyasal madde bulunduran kozmetik ürünlerinin hoş olmayan kokularını örtmek, kullanıcıların moralini yükseltmek, dinamizmini arttırmak, huzur vermek, rahatlatmak ve insanları daha olumlu düşünmeye ve davranmaya yöneltmede çok etkili bir faktördür. Günümüzde son kullanıcıların ürün seçimlerinde en önemli özelliklerden biri ürünün kokusudur.

Bu sebepten dolayı kozmetik ürünlerinin büyük bir kısmında esans kullanılmaktadır. Esans seçiminde göz önünde bulundurulması gereken en önemli etken ürün içinde kullanılacak esansın en ileri teknoloji ile üretilmiş olması ve üreticinin kalite, tecrübe, güvenilirlik ve fiyat dengesiyle kendini ispatlamış olmasıdır.

Elso Kimya A.Ş olarak tüm bu özellikleri barındıran bir firma olarak kendimizi kanıtlamış olmamız, gerek uluslararası gerekse de itibarlı Türk firmaları ile yıllardır süren bir müşteri / partner ilişkisi kurmamızı sağlamıştır.

KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ KİŞİSEL BAKIM
ÜRÜNLERİ
PARFÜM / EDT / KOLONYA PARFÜM / EDT
/ KOLONYA
TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER


Aroma Esans Pigment
Copyright © 2017 | Elso Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.