Anasayfa > Ürünler > Aroma
AROMA
Ürün kataloğu için tıklayınız.
Elso Kimya tarafından sunulan sıvı ve toz aromalar İçecek, Şekerleme Ürünleri, Sütlü Ürünler, Unlu Mamuller, Tuzlu Ürünler, Tütün Ürünleri, Yemler, İlaç ve Ağız Bakımı gıda gruplarında kullanılmaktadır. Ayrıca içecek grupları için emülsiyon çeşitlerimizi hizmetinize sunmaktayız.

Elso kimya bünyesinde yaptığı Ar-ge çalışmalarını koordine ederek ve dünyanın çeşitli bölgelerindeki tat ve ürün eğilimlerini tespit ederek, her yörenin zevklerine uygun aromalar yaratmakta ve üretmektedir. Aromalar kullanılacakları ürün özelliklerine ve müşterilerimizin kullanım şekillerine göre toz veya sıvı formda üretilebilmektedir.

Elso Kimya prensipleri çerçevesinde müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz ve müşteri odaklı bir firma olduğumuz için, müşterilerimizi birer partner olarak görmekte ve ürünlerimizi onların beğenilerine en uygun şekilde ve en düşük maliyetle sunmak için elimizden geleni yapmaktayızdır.

Geniş tecrübemiz ile müşterilerimize en doğru gıda formülasyonlarının bulunması konusunda yardımcı olmakta ve gerektiği takdirde yeni ürünlerini geliştirmelerine yardımcı olabilmek için ürün formülleri de sunmaktayız. Elso Kimya aromaları yaratırken ve üretirken hammadde temin aşamasından kullanıcısına ulaşana kadar her aşamada dünya standartlarına ve kalite güvenliği standartlarına titizlikle uymaktadır.

İÇECEKLER & EMÜLSİYONLAR İÇECEKLER &
EMÜLSİYONLAR
SÜTLÜ ÜRÜNLER SÜTLÜ ÜRÜNLER
TUZLU ÜRÜNLER TUZLU ÜRÜNLER
ŞEKERLEME ÜRÜNLERİ ŞEKERLEME
ÜRÜNLERİ
SOSLAR SOSLAR
TÜTÜN ÜRÜNLERİ TÜTÜN ÜRÜNLERİ
HAYVAN VE EVCİL HAYVAN YEMLERİ HAYVAN VE EVCİL
HAYVAN YEMLERİ
İLAÇ VE AĞIZ BAKIM ÜRÜNLERİ İLAÇ VE AĞIZ
BAKIM ÜRÜNLERİ


Aroma Esans Pigment
Copyright © 2017 | Elso Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.