خانه > تولید و کیفیت
تولید و کیفیت
اصل کاری اساسی ما تولید خوشبو کننده های پودری و مایع و اسانسهای آرایشی و صنعتی در راستای درخواستهای مشتریان و ترجیحات بو, طعم و لذت هر کشور و منطقه در تاسیسات تولیدی تایید شده با استانداردهای ISO 9001, ISO 22000 و حلال GMP و با استاندرادهای بسیار پیشرفته و ایمنی دار تولیدی می باشد.
Production and Quality

تحلیلهای حساس لازمه در هنگام واردات مواد خام مورد استفاده در راستای اصول کنترل کیفیتی ما انجام می گیرد و دقت لازمه برای بی نقص بودن گواهیهای تمامی محصولات و مطابقت مواد خام با ارزشهای موجود در گواهیها انجام می شود.

تمامی تحلیلهای فیزیکی, شیمیایی و بویایی خوشبو کننده ها و اسانسها انجام شده و در محیط الکترونیکی به شکلی برای سالهای متمادی قابل دسترسی می باشد ثبت می شوند. کنترل کیفی خوشبو کننده ها و اسانسهای تولید شده توسط مهندسان مجرب آموزش دیده در این زمینه و دستگاههای کنترل کیفیتی دارای فناوری پیشرفته به انجام می رسد و به مشتریانمان در مورد پایبندی دائمی ما به اصل کیفیت اطمینان داده می شود.

در صورت درخواست مشتریان آزمایشات محصولات تمام شده نهایی در آزمایشگاههای اجرایی ما بر اساس معیارهای شرکت ما و یا معیارهای درخواستی مشتریان به جای آورده می شود و در صورت مناسب بودن آنها این محصولات به مشتریان عرضه می گردد. ما نوآوریهای ارائه شده به بازارهای جهانی را بصورت مداوم تعقیب نموده و اطلاعات و تجربیات واصله از جامعترین بانکهای اطلاعاتی بخش مواد آرایشسی و غذایی از سوی کادر بررسی بازاریابی ما جمع آوری شده و بصورت افکار جدید برای محصولات جدید به مشتریانمان ارائه می گردد.

خوشبو کننده ها و اسانسهای ایجاد شده در صورت لزوم با استفاده از کشفیات دارای ثبت اختراع مخصوص ما با انجام تحقیقات در چهارچوب معیارهای اروپایی به بازار مصرفی ترکیه و بازارهای کشورهای منطقه عرضه می گردد. شرکت ما با بازدهی و کیفیت بالا و قیمتهای رقابت آمیز خود بیش از 60 سال است که خدمات خود را به موسسات داخلی و خارجی ارائه می دهد.

خوشبو کننده ها
اسانسها
رنگدانه ها
Copyright © 2017 | Elso Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.