خانه > محصولات > خوشبو کننده ها
خوشبو کننده ها
خوشبو کننده های مایع و پودری تولید شده از سوی شرکت السو کیمیا در مقوله های محصولات نوشیدنی, شیرینی جات, لبنیات, محصولات آردی, محصولات نمکی, مجصولات توتون و تنباکو, طعمه ها و محصولات دارویی و سلامتی دهان مورد استفاده قرار می گیرند.

السو کیمیا فعالیتهای پژوهشی و تحقیقاتی خود را هماهنگ نموده و ترجیحهای مربوط به طعم و محصولات در نقاط مختلف دنیا را تثبیت نموده و بو دهنده های مناسب هر منطقه را بوجود می آورد و تولید می کند. السو کیمیا توانایی تولید خوشبو کننده ها بصورت پودری و یا مایع بر اساس ویژگیهای مورد درخواست مصرف کنندگان و شیوه استفاده آنها از سوی مشتریان را دارا می باشد. شرکت ما در راستای اصول کاری خود رضایت مشتریان را همه گاه در درجه اول اهمیت قرار داده یک شرکت مشتری محور می باشد و بدین سبب مشتریان خود را بعنوان شرکای خود تلقی نموده سعی در اراده محصولات خود به مشتریان به بهترین شکل و با کمترین هزینه را دارد.

ما با تجریه وسیع خود به مشتریانمان جهت یافتن مناسبترین فرمولهای غذایی کمک نموده و در صورت لزوم فرمولهای مواد غذایی جهت کمک به تولید محصولات جدید را نیز به آنها توصیه می نماییم. السو کیمیا در تمامی مراحل تحقیقات و تولید خوشبوکننده ها از تامین مواد خام تا تحویل به مصرف کنندگان استانداردهای جهانی و معیارهای امنیت کیفیتی را با دقت تطبیق می نماید.

نوشیدنی نوشیدنی
محصولات شیری محصولات شیری
محصولات نمکی محصولات نمکی
شیرینی جات شیرینی جات
محصولات نانوایی محصولات نانوایی
محصولات توتون و تنباکو محصولات توتون و تنباکو
غذاهای حیوانی و حیوانات خانگی غذاهای حیوانی و حیوانات خانگی
محصولات بهداشتی دهان و دندان محصولات بهداشتی دهان و دندان


محصولات نمکی
  • Bمحصولات نانوایی
  • کراکر
  • چیبس
  • آجیل
 

خوشبو کننده ها اسانسها رنگدانه ها
Copyright © 2017 | Elso Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.