خانه > در باره ما
در باره ما
شرکت السوکیمیا در سال 1949میلادی تاسیس گردیده و در سال 1967میلادی فعالیت خود را در زمینه تولید روغن¬های فرّار، اسانس‌های آرایشی، صنعتی و بهداشتی و طعم دهنده¬های غذایی به‌صورت مایع و پودری آغاز نموده است.
این شرکت در طول سالیان فعالیت خود نمایندگی محصولات و تولیدات متنوعی را نیز به حوزه فعالیت خود افزوده و در نتیجه در زمینه رنگ دانه های فلزی از شرکت AVL Metal Powder در زمینه رنگدانه نماینده شرکت های Pritty Pearlescent Pigments و Shantou Jingcai Arts & Crafts Co. Ltd. می باشد.

تمامی واحدهای شرکت ما و از جمله بخشهای تحقیقات و توسعه, کنترل کیفیت, فروش و بازاریابی و عملیات فعالیتهای خود را با یک طرز فکر مشتری مدار ادامه داده و در تاسیسات تولیدی دارای گواهیهای ISO 9001, ISO 22000 و حلال GMP بوده و خدمات خود را با استفاده از آخرین فناوریها و نوآوریها ارائه می دهد.

السو کیمیا در سایه تجربه 60 ساله خود مشتریان را تنها بعنوان خریدار تلقی ننموده و در چهارچوب طرز فکر برقراری روابط دوستانه با مشتریان, با آنها تماس برقرار نموده و در صورت لزوم آماده ارائه خدمات فنی به آنان نیز می باشد. همچنین حل مشکلات مشتریان و جلب رضایت آنها و اضافه کردن هر مشتری به گروه مشتریان دائمی را بعنوان هدف خود در نظر گرفته است.

وظیفه اصلی ما
تبدیل شدن به اولین شریک کاری تمامی کارخانجات استفاده کننده از طعم دهنده ها و اسانسها که در محدوده جغرافیایی ما بوده و برندشان در منطقه شناخته شده است.

ویژگی های ما
پیشرفت دایمی •
کیفیت محوری •
مشتری محوری •
کار گروهی •


عضویتها
 عضو انجمن بین المللی عطر
 عضو هیئت مدیره انجمن اروپایی طعم
 عضو انجمن صنایع اسانس ها و طعم دهنده های غذایی ترکیه
 عضو هیئت مدیره و بازرس انجمن برند اختصاصی ترکیه
 عضو انجمن صادرات مواد اولیه شیمیایی استانبول
 عضو هیئت مدیره کمیته حرفه ای اتاق صنعت استانبول
 عضو اتاق بازرگانی استانبول
 عضو اتاق بازرگانی فرانسه
خوشبو کننده ها
اسانسها
رنگدانه ها
Copyright © 2017 | Elso Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.